Premium White Borneo

100,00 Kč

Tento druh bílého kratomu Vám přinese přísun energie, která je spojená s motivací, bez nadměrného stimulačního efektu. Díky tomuto druhu se Vám bude hovořit mnohem lépe.

Váha
Počet

Prémiová kvalita za rozumnou cenu!

Mimořádně čistý 100 % přírodní prášek z listů kratomu (Mitragyna speciosa) vyniká vysokým obsahem aktivních složek a dokonalou konzistencí. Pochází z Indonésie, kde je osvědčenými dodavateli pěstován v kultivovaném prostředí za dodržení přísných norem pro sklizeň a následné drcení. Do České republiky je přepravován výhradně letecky v hermeticky uzavřeném balení o několika vrstvách, takže se k nám dostane dokonale čerstvý a zachovává si maximum ze svého původního složení. Poznejte nejvyšší jakost zabalenou v našem originálním balení.

Jak známo, vítězná sestava se nemění, a proto je pro vás kratom od značky MrLeaf zárukou konstantní kvality a ryzí radosti z pečlivě připravených darů přírody.

Bílý kratom

Příliv energie. Ze všech druhů kratomu disponuje nejvíce energizujícím účinkem. Je zaručeným zdrojem euforie, probouzí v lidech múzy, podporuje kreativitu, soustředění, výřečnost i fyzickou aktivitu, a to na maximum! V zemích původu se užívá zpravidla v menších dávkách než ostatní druhy kratomu, nejčastěji ráno či v poledne.

Podle legislativy ČR smí být tento produkt prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Specifické odkazy

1 další produkt ve stejné kategorii: