Premium White Maeng Da

100,00 Kč

Maeng Da White má bílé žilky, které jsou pro zvýšení účinku sušeny ne na přímém slunci, ale ve stínu. Díky tomuto postupu zpracování má bílý kratom větší stimulační efekt. Přináší větší přísun energie, chuť do práce.

Mimo to, stejně jako ostatní druhy, obsahuje vysoké množství antioxidantů, vitamínů a minerálů.

Váha
Počet

Prémiová kvalita za rozumnou cenu!

Mimořádně čistý 100 % přírodní prášek z listů kratomu (Mitragyna speciosa) vyniká vysokým obsahem aktivních složek a dokonalou konzistencí. Pochází z Indonésie, kde je osvědčenými dodavateli pěstován v kultivovaném prostředí za dodržení přísných norem pro sklizeň a následné drcení. Do České republiky je přepravován výhradně letecky v hermeticky uzavřeném balení o několika vrstvách, takže se k nám dostane dokonale čerstvý a zachovává si maximum ze svého původního složení. Poznejte nejvyšší jakost zabalenou v našem originálním balení.

Jak známo, vítězná sestava se nemění, a proto je pro vás kratom od značky MrLeaf zárukou konstantní kvality a ryzí radosti z pečlivě připravených darů přírody.

Bílý kratom

Příliv energie. Ze všech druhů kratomu disponuje nejvíce energizujícím účinkem. Je zaručeným zdrojem euforie, probouzí v lidech múzy, podporuje kreativitu, soustředění, výřečnost i fyzickou aktivitu, a to na maximum! V zemích původu se užívá zpravidla v menších dávkách než ostatní druhy kratomu, nejčastěji ráno či v poledne.

Podle legislativy ČR smí být tento produkt prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Specifické odkazy

1 další produkt ve stejné kategorii: