• Sleva!

Premium Red Signature

100,00 Kč

Nejlepší červená odrůda kratomu, která přináší silný relaxační účinek, úlevu od stresu, euforií, uvolnění a podporuje lepší spánek.

Váha
Počet

Prémiová kvalita za rozumnou cenu!

Mimořádně čistý 100 % přírodní prášek z listů kratomu (Mitragyna speciosa) vyniká vysokým obsahem aktivních složek a dokonalou konzistencí. Pochází z Indonésie, kde je osvědčenými dodavateli pěstován v kultivovaném prostředí za dodržení přísných norem pro sklizeň a následné drcení. Do České republiky je přepravován výhradně letecky v hermeticky uzavřeném balení o několika vrstvách, takže se k nám dostane dokonale čerstvý a zachovává si maximum ze svého původního složení. Poznejte nejvyšší jakost zabalenou v našem originálním balení.

Jak známo, vítězná sestava se nemění, a proto je pro vás kratom od značky MrLeaf zárukou konstantní kvality a ryzí radosti z pečlivě připravených darů přírody.

Červený kratom

Konec bolestí. Přírodní tišící prostředek – tak lze ve zkratce vystihnout druh kratomu, jehož listy se na spodní straně vyznačují nápadně zbarvenou červenou žilnatinou. Alkaloidy obsažené v těchto žilkách působí nejen na obyvatele Indonésie jako silné přírodní analgetikum, ale také jako relaxační činidlo a ve vyšších dávkách představují účinné sedativum. Na rozdíl od ryze energizujících druhů se červený kratom hodí na večerní uvolnění.

Podle legislativy ČR smí být tento produkt prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Specifické odkazy

1 další produkt ve stejné kategorii: