Premium Green Dragon

100,00 Kč

Green Dragon Kratom popisuje tři hlavní barvy kratomu, jenž jsou známé vysokou koncentrací Mitraphylinu a Mitragyninu v nezpracované listové formě. Mitraphylline je jeden z hlavních a nejdůležitějších alkaloidů.

Green Dragon pochází z lesů jihovýchodní Asie, nese jméno po mýtickém draku, asijském symbolu jara a znovuzrození. Je sbírán z dospělých stromů ve vyšinách Malajsie, Green Dragon má velmi zelenou barvu a je bohatý na minerály a antioxidanty.

Jako první byl vypěstován farmáři v údolí Danum, poté byl zdokonalován a kultivován zkušenými pěstiteli na pobřežních plantážích.

Váha
Počet

Prémiová kvalita za rozumnou cenu!

Mimořádně čistý 100 % přírodní prášek z listů kratomu (Mitragyna speciosa) vyniká vysokým obsahem aktivních složek a dokonalou konzistencí. Pochází z Indonésie, kde je osvědčenými dodavateli pěstován v kultivovaném prostředí za dodržení přísných norem pro sklizeň a následné drcení. Do České republiky je přepravován výhradně letecky v hermeticky uzavřeném balení o několika vrstvách, takže se k nám dostane dokonale čerstvý a zachovává si maximum ze svého původního složení. Poznejte nejvyšší jakost zabalenou v našem originálním balení.

Jak známo, vítězná sestava se nemění, a proto je pro vás kratom od značky MrLeaf zárukou konstantní kvality a ryzí radosti z pečlivě připravených darů přírody.

Zelený kratom

Zelená barva je symbolem pro snadný start nového dne a celkovou fyzickou i psychickou zdatnost. Zelený kratom patří mezi nejpopulárnější druhy vůbec. Podporuje soustředění, kreativitu i výřečnost. V přiměřených dávkách navíc navozuje euforické stavy, a kromě deprese či stresu eliminuje i pocity únavy a vyčerpání. Jedná se o silný přírodní stimulant, který dokáže za každé situace dostatečně „nakopnout“, a zároveň vykouzlit úsměv na tváři.

Podle legislativy ČR smí být tento produkt prodáván pouze pro sběratelské účely. Na základě nařízení Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Tento text je pouze vzdělávací.

Specifické odkazy

2 další produkty ve stejné kategorii: